Anne Adaylarına Kışlık Pantolon Seçenekleri
01.11.2007
Her ortama uyan kıyafetler
 
Rengarenk bir yazdan sonra yeni bir kış sezonunu daha açan mom-to-be’nin bu kış koleksiyonunda, çok daha iddialı tasarımlar bulunuyor.
 
Her sezon olduğu gibi bu sezon da mom-to-be koleksiyonu dört farklı konseptte hazırlandı: iş kıyafetleri, spor giysiler, hem gündüz hem gece kullanılan giysiler ve abiyeler.
 
Cigarette paça pantolonlar, çalışan hamilelerin iş kıyafeti ihtiyacına çok şık çözümler getiriyor.
 
Bu sezon jeanlerde, hem sportif hem de iş için rahatlıkla kullanılabilecek modellere yer veriliyor.
 
Abiyelerde ise elbiselerin yanı sıra, pantolonlar da vitrinlerdeki yerini alıyor.
 
 
9 ay boyunca hem şık, hem rahat
 
Şık ve rahat bir hamilelik geçirmenizi sağlayacak modelleriyle Seçen 2007-2008 sonbahar-kış koleksiyonu, sağlıklı ve teni okşayan malzemelerle özenle hazırlandı. Marka, modelleriyle yine hamileliği ön plana çıkarmayı amaçlıyor.
 
Tüm anne adaylarının giyebileceği tarzda iyi tasarlanmış, gözü okşayan renklerdeki pantolon ve bermuda şortlar beğenilerinize sunuluyor... 
Çalışan anne adayları için tasarlanan pantolonlarla işyerinde de şık olabilirsiniz. Spor jean modelleri ise günlük giyiminizi tamamlıyor. 
Hamile kadınların da modaya ayak uydurabileceğini ispatlayan Seçen, kışlık bermuda şort modellerini de anne adayları için özel olarak üretiyor…
 

 
Bol seçenek arayanlara…
 
Sadeliği şıklıkla buluşturan Gemko, dokuz aylık heyecanlı bekleyiş sırasında, bu tatlı yorgunluğu ince bir zevkle harmanlayan özgün koleksiyonu ile vitrinlerdeki yerini alıyor.
 
Günün modasını hamile kıyafetlerine taşıyarak, anne adaylarına çeşit, renk zenginliği, şıklık ve rahatlık sunmayı amaçlıyor. Bu hedeften yola çıkarak günlük, spor, iş ve abiye kıyafetlerinde çeşitli seçenekler sunuyor.
 
Farklı kumaşları hem spor, hem iş kıyafetlerinde başarıyla kullanan marka, anne adaylarına sunduğu seçeneklerle göz dolduruyor.
 
Diz altı pantolon modelleriyle de, tek tip hamile kıyafeti dönemine son verdiğini bir kez daha kanıtlıyor.
Tüm hakları saklıdır, kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Annelergrubu.com sitesinin içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
Sitede yer alan bilgiler, tedavi yöntemi olarak kabul edilmemeli, tıbbi bir eyleme temel oluşturmamalıdır.