Tiny Tots Oyun Merkezi
Tiny Tots Oyun, Aktivite & Parti Merkezi 2005 yılının son döneminde İzmir’de kurulmuş ilk ve tek oyun, aktivite ve parti merkezi.
 
Merkezin kurucusu Sinem Özusta, kendisi de bir anne ve işletmenin kurucusu olarak; merkezin amacı çizgisinde çocukların zihinsel, sosyal ve bilişsel gelişimlerini destekleyen programlar sunuyor. Tiny Tots, oyun grubu programlarını çocuk gelişimci süpervizörler eşliğinde düzenliyor.
 
Ayrıca Tiny Tots, hamilelere yönelik hamile yogası, 3 yaş üzeri çocuklara günlük ve aylık yetenek atölyeleri sunuyor.
 
Tiny Tots bunların yanında, İzmir’de doğum günü ve özel gün organizasyonları ile de ismini duyurmuş bir merkez.

 

Hamile yogası:
Her cumartesi saat 09.30-10.30 arası hamileliğinin 12. haftasını tamamlamış anne adayları, katıldıkları programda nefes ve gevşeme teknikleri ile hamilelikleriyle daha kolay baş etmenin yollarını buluyorlar. 
Oyun Grubu Programları (0-3 Yaş)
 
Baby GYM
 
06 ay - 11 ay arası bebekler ve anneleri; haftanın bir günü bir saat düzenlenen programa jimnastik uzmanı eşliğinde katılıyorlar.
 
Tiny Baby
 
12 ay - 18 ay arası bebeklerin, anneleri ya da bakımından sorumlu kişiyle birlikte katıldıkları, haftanın bir günü bir saat olan programda; çocuk gelişimi uzmanı süpervizörler bulunuyor. Program, el göz koordinasyonunun geliştiği, motor gelişiminin desteklendiği faaliyetleri içeriyor.
 
Tiny Tots
 
18 ay - 24 ay arası çocukların, anneleri ya da bakımından sorumlu kişiyle birlikte katıldıkları, haftanın iki günü ikişer saatlik programlarda; çocuklar bir yandan sosyalleşirken, bir yandan da müzikle, el becerisi faaliyetleri ve hareketli oyunlarla hem eğleniyor hem gelişiyorlar.
 
Tiny Kids
 
25 ay - 36 ay arası çocukların, anneleri ya da bakımından sorumlu kişiyle birlikte katıldıkları, haftanın 2 ya da 3 günü 3,5 saatlik programlarda; etkinlikler birleşiyor, ana dili etkinliğinin dışında İngilizce ve yaratıcı drama ile tanışıyorlar. İzmir’de tek uygulayıcı olan benzersiz anaokuluna hazırlık programı…

 
Yetenek Atölyeleri (2 - 9 Yaş Arası)
 
Tiny Chef
 
2 yaş üzeri çocuklarla keyifli bir mutfak etkinliği. Çocuklar leziz yemekler pişiriyor; yemekler pişerken, eğlenceli oyun alanlarında oyunun keyfini çıkarıyorlar.
 
Seramik Atölyesi
 
3 yaş üzeri tüm çocuklar çamurla buluşmanın keyfini yaşıyor!
 
Art & Craft Atölyesi
 
3 yaş üzeri tüm çocuklarla boyayalım, yapıştıralım, yaratalım, dönüştürelim, art&craft atölyesinde el becerilerimizi keşfedip geliştirelim…
 
Ritim Atölyesi
 
4 yaş üzeri tüm çocuklar ritmi yakalayıp, bir grubun parçası olmayı, konsantrelerini geliştirmeyi, müziğe adım atmayı keşfediyor.
 
Tiny Balerinas
 
Bu programda 4 yaş üzeri tüm çocuklar, minik bale adımları ile tanışıyor. Program, konusunda uzun yıllar deneyime sahip uzman eğitmen KATIA BERESİT yönetiminde… 

Doğum Günü ve Baby Shower (Doğuma Hazırlık) Partileri
 
Hem merkezde hem evinizde, renkli doğum günü partileri ve özel gün organizasyonları düzenleniyor. Küçük yaşlara oyun grubu gibi hazırlanan doğum günü programları, büyük yaş çocuklar için yarışma ve oyunlarla bezenmiş programlarda çocuklar çok eğleniyor.

Anne adayları için Baby Shower (doğuma hazırlık partileri), doğum odası süsleme, bebek partileri gibi yeniçağın renkli organizasyonlarını size sunan Tiny Tots, hazırladığı süsleme seçenekleri ile en özel gününüzü benzersiz kılıyor…
 

 
 

Tiny Tots Oyun, Aktivite & Parti Merkezi
1391 Sok. No: 1/1 Kat: 2 D:3
Alsancak / İzmir
(0232) 464 37 52
www.thetinytots.com 
Bir aylık oyun grubu tanıtımlarınız için oyungrubu@annelergrubu.com adresine e-posta yollayarak reklam bölümümüz ile görüşebilirsiniz.
Tüm hakları saklıdır, kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Annelergrubu.com sitesinin içeriği, kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
Sitede yer alan bilgiler, tedavi yöntemi olarak kabul edilmemeli, tıbbi bir eyleme temel oluşturmamalıdır.